(Ne)Známí piráti a zločinci moří

A B C D E F G H I J K L M N

O P Q R S T U V W X Y Z

I když nestíháte, můžete být v pohodě.
Zacilte na příčiny nedostatku energie a stresů s….

Vitamin B Plus Nutrilite™

Zlepšuje a z efektivňuje metabolismus energií, zklidňuje nervovou soustavu a přispívá k psychické pohodě.
Už po požití cítíte nástup energie, který vydrží až osm hodin.
Snížuje míru únavy, vyčerpání a stresu.
Obsahuje všech osm esenciálních vitamínů.
Vitamin B Plus Nutrilite™ je vyráběn už od roku 1934.
Po celou dobu je B Plus vylepšován. Aktuálně má 99 % vstřebatelnost s dvojitým účinkem.
V současnosti je B Plus nejprodávanějším doplňkem stravy na světě, z důvodů bezkonkurenční kvality a účinnosti.
Ze surovin z vlastních farem Nutrilite™ a udržitelných partnerských biofarem s certifikátem NutriCert™.
Bez barviv, konzervantů, umělých a živočišných přísad.
Ze zkušeností zákazníků, doporučují užívat např.: Při COVIDu 19. Při psychické deprivaci. Při regeneraci po těžké fyzické práci nebo tréninku.

Podrobné info o složení a obsahu zde.
Zvýhodnění cen o 5-36 % pro registrované zde.
Domluvte si ochutnávku. Kontakt: +420 602 114 073

 

Jack Sparrow *?? - +??. Francouzský pirát, kapitán, podivín a nejhledanější ze všech pirátů. Má vroubek u Anglické Východo Indické obchodní společnosti. Je synem Edward Teague. Jeden z devíti členů pirátského Bratrstva, Pán Karibského moře, guvernér Rumového ostrova a roztomilý človíček způsobující záchvaty smíchu svými hláškami. Působil v Karibiku, Čínském moři, Prokletí Černé perly (2003), Truhla mrtvého muže (2006), Na konci světa (2007) a Na vlnách podivna (2011). Plavil se na lodích: BARNACLE, LA FLUER DE LA MORT, TROUBADOUR, FAIR WIND, BLACK PEARL, HMS INTERCEPTOR a HMS QUEEN ANNE'S REVENGE. Jack je sice ozbojen šavlí a křesadlovou pistolí přesto častěji používá všechno možné jen ne zbraně. Nejraději se bitkám vyhýbá (zdrhá) tím způsobem, že lidi ve své blízkosi ukecává svou zdánlivou naivitou. Plavil se s Hectorem Barbossou, který proti kapitánu Jackovi jako první důstojník vedl vzpouru a převzal velení nad lodí BLACK PEARL. Dále s Davem Jonesem, Jamesem Norringtonem a Willem Turnerem. Cena za dobpadení 10.001,- Liber.

 

 

Hector Barbossa *?? - +Jednou už určitě. Italský pirát, 1.důstojník a jeden z devíti členů pirátského Bratrstva. a Pán Kaspického moře. Jako 1.důstoník pod kapitáném Jackem Sparrowem vyvolal vzpouru a převzal fregatu ČERNOU PERLU jako její kapitán. Působil v Karibiku, Čínském moři, The Curse of the Black Pearl (2003), Dead Man's Chest (2006),  At World's End (2007), On Stranger Tides (2011). Plavil se na lodích: „Černá Perla“, „HMS Pomsta královny Anny“, „Hai Peng“ a „HMS Providence“. Je vybaven: mečem Triton, palašem (Cutlass), nožem, křesadlovou pistolí a ručními granáty. Plavil se s Jackem Sparowem, Elizabeth Swann a Willem Turnerem. Cena za dobpadení 10.000,- Liber. „Jsem fakt „dobrý“ přítel Jacka Sparrowa a mám ho fákt rááád“.

 

Tito dva jsou výplodem tvůrčí fantazie.

Na dalších stranách jsou již skuteční zlosynové.

 

Texty: P. Patočka, P. Steinhardt, H. Prien

Korektura: Ali