Vše o lodích a životě na moři


 

LA GRACE v roce 2020

V roce 2020 se La Grace bude znovu plavit ve vodách v oblasti Toskánského souostroví, Korsiky a Sardinie. Program dopředu nevymýšlíme, ale připravujeme jej na míru lidem, kteří se rok dopředu na plavbu přihlásí. Díky jedinečnosti této lodi jsou plavby na rok 2020 již téměř vyprodané.

 

Máte-li vlastní cestu do oblasti, kde se bude La Grace pohybovat přijďte se podívat. Vstřícná posádka Vás po domluvě provede touto krásnou lodí.


 

 

 

 

 

 

OBJEDNAT PLAVBU:             +420 608 812 390

OBJEDNAT PROHLÍDKU:      +420 604 269 192

 

Email: info@LaGrace.cz

www.LaGrace.cz

www.facebook.com/groups/shiplagrace
 

 

 

 

PŘIDEJ SE DO SKUPINY NA FB:

VŠE O LODÍCH A ŽIVOTĚ NA MOŘI

 

 https://www.facebook.com/groups/566976430004762/

 

 

 

Přijďte mezi nás

Muzeum LA GRACE

Terezín

 

Kontaktujte nás: 731 570 908 


Nové knihy nejen na dlouhé cesty...
 

Lawrence Paterson

OTTO KRETSCHMER

Život německého ponorkového velitele s nejvyšším skóre potopené tonáže

  • Úplný životopis ,,Tichého Otty“ od studia v Anglii až po jeho smrt.
  • Původní materiály od O. Kretschmera a jeho kolegů z Kriegsmarine.
  • Podrobnosti z každé bojové plavby ponorek O. Kretschmera.
  • Reprodukce map bojových plaveb z válečných deníků O. Kretschmera.
  • 75 čb ibtograií.

Anotace je zde:

https://www.militaria.cz/cz/link-recenze?item=otto-kretschmer

 

Vazba:           pevná / vázaná

Formát:         160 X 240 mm

Počet stran:   296

Cena:            399 CZK

ISBN:            978-80-87057-40-7

Nikolaj N. Nikulin

V PRVNÍ LINII

Z Leningradu až do Berlína

 

  • Autor v osmnácti letech rovnou ze školy nastoupil na nejkrvavější Leningradsko Volchovský front. Jako voják Rudé armády došel až do Berlína.
  • Knihu doprovázejí unikátní fotografie autora a D. F. Onochina oficiálního fotografa divize, ve které Nikulin sloužil. Dále snímky H. Vierse, německého vojáka, se kterým se autor dlouho po válce seznámil a spřátelil.

 

Anotace je zde:

https://www.militaria.cz/cz/link-recenze?item=v-prvni-linii

 

Vazba:           pevná / vázaná

Formát:         160 x 240 mm

Počet stran:   240 stran

Cena:            359 CZK

ISBN:            978-80-87057-36-0

 

Vydává Leonid Křížek, Nakladatelství Elka Press, Křemencova 1, Praha 1

 

OBJEDNÁVKY ZDE:

www.kosmas.cz

Tel.: +420 777 866 155

elkapress@gmail.com

FB: Elka Press

Vše o lodích.cz spolupracuje s

Novinka z nakladatelství Mare-Czech

Budeš ženou námořníka

 

Kniha „Budeš ženou námořníka“ je románem nejen pro ženy, který poprvé vyšel roku 1942 v edici Večery pod lampou a stal se téměř typickým zástupcem „červené knihovny“. Láska, vášeň, zápletka a napětí v námořním prostředí a též typický Škábův nadhled a humor.

Jaroslav Škába *5. ledna 1884 - + 23. června 1945 v Praze.

Od raného věku procestoval celou Evropu. Na obchodní loď z Le Havru do Jižní Ameriky se mu otevřela cestu do celého světa. Dálný východ poznal jako dobrovolník v rakousko-uherském námořnictvu na křižníku SMS KAISER FRANZ JOSEPH I. Z této tři a půl roční služby vznikla kniha „Boxeři v Šanghaji“ z roku 1938. Své námořní začátky popsal s pábitelským humorem v knize „Mořští flamendři“ z roku 1939. Své vzpomínky završuje v knize „Kluci od mariny“ 1939, „Štěstí za oceánem“ 1941 o dobrodružství na moři dvou mladých českých chlapců a román „Budeš ženou námořníka“ z roku 1942.

Autor je někdy označován jako Švejk v námořnické uniformě a jeho knihy voníci dálkami a romantikou jsou podávány s nadhledem a odlehčenou formou, připomínající něco z naší námořní historie.

 

Budeš ženou námořníka

Rozměry 150 x 220 cm

Počet stran 56

Brožovaná vazba

Cena 149,- Kč

ISBN 978-80-88215-31-8

 

Boxeři v Šanghaji

Rozměry 195 x 220 cm

Počet stran 105

Vazba brožovaná

Cena 149,- Kč

ISBN 80-903149-8-8

 

Kluci od mariny

Rozměry 150 x 220 cm

Počet stran 142

Vazba brožovaná

Cena 249,- Kč

ISBN 978-80-86930-81-7

Mořští flamendři

Rozměry 150 x 220 cm

Počet stran 160

Vazba brožovaná

Cena 249,- Kč

ISBN 978-80-86930-26-8

 

Štěstí za oceánem

Rozměry 150 x 220 cm

Počet stran 122

Vazba brožovaná

Cena 249,- Kč

ISBN 978-80-86930-83-1

Nakladatelství dále připravuje: Století československé námořní plavby; Jadranský Titanic; Dvacet let na vodních cestách; C.K. pionýrské vojsko 3. a 4. díl.

 

Vydává Marek Přikryl, Nakladatelství Mare-Czech,

Křivenická 426/42, 181 00  Praha 8 - Čimice

 

KNIHY OBJEDNÁVEJTE ZDE:

E-shop „Mokrá“ kniha: https://mare-czech.cz/eshop/index.php?search=%C5%A1k%C3%A1ba&edition=-1;

Tel.: +420 603 721 200; Mail: nakladatelství@mare-czech;

FB: https://www.facebook.com/nakladatelstvi.mareczech/


BWS Yacht půjčovna lodí

 

Staňte se kapitánem své dovolené

na lodích z Orlické přehrady.

 

Kontaktujte nás:

775 063 331

www.zvednikotvu.cz

Těšíme se na Vás

Plavby jsou někdy dlouhé…zkraťe si dlouhou chvíli dobrodružnou historickou novelou z doby Václava IV. od české spisovatelky Soni Harasimové.

Budete mít kousek domova s sebou.

Detektivní příběh z roku 1382. Na hrad Okrouhlá zavítá bratr Ignác, aby zde přenocoval, a zmíní se o sedmi jezdcích, které potkal na nedaleké křižovatce. Druhý den přinesou zprávu, že byl poblíž vesnice nalezen mrtvý. Je to podivná a nepříjemná událost a Mikuláš Blatnický se rozhodne zjistit, proč mnich zemřel.Po několika dnech se Mikuláš se svou družinou vrací z politického a obchodního jednání v Brně. Z kopce, na kterém stojí jeho pevný hrad, stoupá černý sloup dýmu. Rozšířil se oheň nešťastnou náhodou nebo někdo zaútočil na jeho majetek, když byl pryč? Se sousedy přece vychází v míru … Tolik náhod v jednom týdnu?

Je zima roku 1383 a Mikuláš Blatnický z Okrouhlé usiluje o to, aby se jeho nejstarší syn Petr dostal do družiny Beneše z Kravař, králova komořího, který sídlí na nedalekém Krumlovském hradě. Stále patří mezi vážené velmože a Petr by měl mít místo jisté, ovšem stejné úmysly mají i další svobodní páni v sousedství.Mezitím za podivných okolností zmizí mladý rytíř Jan Kostník, což rozdmýchá sousedské spory v okolí Okrouhlé. Zatímco se na hradě dohadují, kdo je jeho věznitel, do Krumlova se vrací komoří Beneš se svou družinou. Osudy místních svobodných pánů a především členů Mikulášovy rodiny se začnou rychle měnit…Kniha volně navazuje na první příběh s názvem Sedmý jezdec. Hrdinové z Okrouhlé zůstávají, jejich osudy se rozplétají… a staré křivdy z minulosti budou – možná – napraveny.

Pouze e-kniha.

Objednávejte zde:

https://www.kosmas.cz/knihy/223820/sedmy-jezdec/

 

Objednávejte zde:

https://www.kosmas.cz/knihy/238010/jantarove-srdce/

Doporučení redakce Všeolodích.cz:

Knihy jsou výborné dárky nejen pro Vaše maminky, manželky, dcery, vnučky, tety a babičky.

Naší snahou je vytvořit kompaktní celek o plachetních lodích, životě na moři a námořním řemesle jako takovém. Chceme aby byl srozumitelný každému i koho těší jen pohled na elegantní plachetnice, ale netuší nic víc než že je to loď.

 

Stránky jsou o plachetních lodích, typech a jejich vývoji nejen pro modeláře. Jsou také o lidech, kteří na lodích a mořích světa žili, pracovali, objevovali, posouvali hranice lidských a technických možností i umírali. Každý si zde jistě najde svého oblíbence či hrdinku.

 

Také tu najdete české a slovenské námořníky, kteří se svou prací a svým životním příběhem zapsali do dějin a zanechali zde nesmazatelnou stopu. Tito Češi a Slováci nikdy nezapomněli kdo jsou a byli hrdí na svůj původ. Pro rychlejší hledání  jsou označení českým či slovenským erbem.

 

 

Texty: P.Patočka, P.Steinhardt, H.Prien

Korektura: Ali


Otázky a odpovědi. Přání a stížnosti.

.

Datum: 25.05.2020

Vložil: Онлайн Ярмарка

Titulek: Предложение сотрудничества

"Онлайн Ярмарка" приглашает Вас к взаимовыгодному сотрудничеству по партнерской программе! https://online-yarmarka.com
Вы можете не только рекламировать и продавать Ваши товары и услуги на площадке электронной торговой витрины, но и использовать свои сайты, каналы, соцсети с максимальной пользой и зарабатывать на этом – ведь наше направление сейчас одно из самых актуальных для населения проектов!
Онлайн ярмарка является весьма востребованным сервисом в современных реалиях, имеет глобальный охват целевой заинтересованной аудитории!

Мы выплачиваем вознаграждение нашим партнерам по рекламе и продвижению в размере 5% от всех платежей на «Онлайн Ярмарке» направленных Вами на наш сайт пользователей! Вам будут автоматически производиться начисления не только за размещаемые на сайте товарные объявления, но и за рекламу, которую пользователи размещают на нашем сайте! На протяжении всего времени!
Выплаты производим на любые банковские карты и счета, либо PayPal.
Вы помогаете развиваться нам и малому, среднему бизнесу - мы помогаем финансово Вам и гарантируем систематические приятные и полезные бонусы для наших партнеров! ВАМ ВСЕГО ЛИШЬ ТРЕБУЕТСЯ РАЗМЕСТИТЬ НАШ БАННЕР ИЛИ РЕКЛАМНУЮ ИНФОРМАЦИЮ С ВАШЕЙ ПАРТНЕРСКОЙ ССЫЛКОЙ НА ВАШЕМ САЙТЕ И УЖЕ НАЧАТЬ ПОЛУЧАТЬ ДОСТОЙНОЕ ВОЗНАГРАЖДЕНИЕ!

Предоставляем для Вас функциональный личный кабинет рекламного партнера всем желающим с необходимыми рекламными инструментами (партнерская реферальная ссылка, рекламные баннеры, системы статистики и т.д.).

Для начала работы и сотрудничества зарегистрируйтесь на площадке (при регистрации выберите тип аккаунта - рекламный партнер.
https://online-yarmarka.com

С нашим проектом, понимая социально-экономическую значимость и дальнейшие перспективы уже заключили соглашение о сотрудничестве по различным направлениям Банк «Тинькофф», «Яндекс Такси», ООО «Лес» и другие (наши специалисты начали и ведут ежедневную работу, направленную на продуктивное сотрудничество с крупнейшими отраслевыми компаниями).
Благодарим Вас за уделенное внимание и надеемся на продуктивное и эффективное сотрудничество!

Datum: 23.05.2020

Vložil: Benchmark Consulting

Titulek: Антикризисное предложение от Benchmark Consulting Group

Антикризисное предложение от Benchmark Consulting Group включает:
-  Обучение персонала по Охране труда и ПТМ
-  Сертификацию ISO 9001, 14001, OHSAS 18001,  продукции
-  Ведение бухгалтерского учета 
-  Ведение кадрового делопроизводства
-  Налоговое консультирование 
- Специальную оценку условия труда
- Лицензирование
Сотрудничество с нами это:
•    работа с высококвалифицированными специалистами и экспертами;
•    надежность и уверенность в выполнении любых задач;
•    качественный подход и быстрота исполнения.
Заходите на сайт https://bmcgroup.ru
 
Направляйте запросы на почту teryaeva@bmcgroup.ru, обозначайте потребности, мы всегда найдем компромисс и наладим процесс сотрудничества!
Телефон 89175430901

Datum: 22.05.2020

Vložil: Николай

Titulek: Интернет-маркетолог на удаленку

Здравствуйте, меня зовут Николай, я фрилансер-маркетолог и могу быть вам полезен.

Я могу вам помочь, оказав следующие услуги:
1. Бесплатная консультация по маркетингу (широкий спектр)
2. Эффективная настройка и ведение контекстной рекламы.
3. Внедрение и настройка CRM системы (amoCRm)
4. Разработка сайтов любой сложности от LP до магазинов.
5. Настройка аналитики (Яндекс.Метрика Google аналитика
6. Настройка приема платежей через сайт (Яндекс. Касса)
7. Подключение и настройка телефонии
8. Ведение instagram аккаунтов
9. Защитить ваш сайт от спам рассылок, чтобы раз и навсегда про них забыть!
и многое другое

Если вам нужна консультация или помощь, напишите мне на почту и мы с вами все обсудим.
Почта: n.digital.strateg@gmail.com

С уважением Николай
г.Москва

Ps… Прошу меня простить, что вы получили письмо таким образом, но это массовый метод я решил протестировать и я уверен, что буду вам полезен.

Datum: 15.05.2020

Vložil: Алексей

Titulek: Маски защитные оптом. Коммерческое предложение

ИП Ткаченко Алексей Андреевич
ИНН 250105968999
ОГРИП 306250112300016
Юр.адр.: 690002, г. Владивосток, проспект Красного Знамени, д. 59, оф. 506
Моб. +7 (925) 789-72-99 (Анастасия-склад Москва), +79242478590 (Алексей склад Владивосток)
e-mail: super-mask@bk.ru, impdv2017@gmail.com

Коммерческое предложение

г. Владивосток 14.05.2020 г.

В связи со сложившейся сложной эпидемиологической обстановкой в России, предлагаем муниципальным и коммерческим организациям в рамках мер по борьбе с распространением коронавирусной инфекции COVID-19 следующую продукцию первой необходимости:
Маски одноразовые трехслойные из нетканого материала (производства КНР).
Цена ОПТОМ: 22р от 200 шт.;
Цена ОПТОМ: 21р от 1 000 шт.;
Цена ОПТОМ: 19р от 10 000 шт.;
Цена ОПТОМ: 18р от 30 000 шт.;
Цена ОПТОМ: 15р от 100 000 шт.

Любая форма оплаты (цены указаны при безналичном расчете, наша компания не является плательщиком НДС). На продукцию имеются все необходимые сертификаты и документы для бухгалтерии. Товар в наличии во Владивостоке и Москве. Отправка в любой регион РФ.
По всем вопросам обращайтесь по телефонам:
Моб. +7 (925) 789-72-99 (Анастасия-склад Москва), +79242478590 (Алексей склад Владивосток)
или по электронной почте: super-mask@bk.ru, impdv2017@gmail.com

<< 1 | 2 | 3 | 4

Přidat nový příspěvek